Kolegium Sędziów PZT

ul. Konduktorska 4/10
00-775 Warszawa

E-mail: sedziowie@sedziowiepzt.pl
Numer konta: Bank BGŻ BNP Paribas S.A. 87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Zaplanowane szkolenia

AKTUALNOŚCI >> Ankieta ATP Challenger Poznań Open

Weryfikacja grup promocyjnych

Wszystkich sędziów regionalnych charakteryzujących się doświadczeniem w pracy w charakterze sędziego głównego lub sędziego naczelnego, zainteresowanych dalszym rozwojem swoich umiejętności zachęcamy do aplikowania do grup promocyjnych.

Podobnie jak w roku ubiegłym, od sezonu letniego 2017 funkcjonować będą dwie grupy promocyjne:
  • dla sędziów głównych, do której mogą  aplikować sędziowie posiadający uprawnienia Sędziego Regionalnego PZT;
  • dla sędziów naczelnych, do której mogą aplikować sędziowie posiadający uprawnienia Sędziego Regionalnego Naczelnego PZT.
Uczestnictwo w grupie promocyjnej służy podniesieniu kompetencji sędziowskich i ma na celu przygotowanie do szkoleń zaawansowanych. Sędziowie z grup promocyjnych są priorytetowo traktowani w procesie desygnacji, jak również oceniani przez sędziów z wyższymi uprawnieniami.

Decyzja o przyjęciu do grupy promocyjnej nastąpi na podstawie informacji o dotychczasowym doświadczeniu, zgodnie z danymi zawartmi w Karcie Pracy za lata 2015-2017 oraz po konsultacji z właciwą WKS.

Aby aplikować należy na adres Kolegium Sędziów (
sedziowie@sedziowiepzt.pl) oraz adres właściwej WKS terminie do 2 kwietnia 2017 r. przesłać maila wyrażającego taką chęć, w tytule wiadomości zaznaczając do której z grup promocyjnych się aplikuje.

Dzisiaj jest sobota, 21 kwiecień 2018.
Statystyki sędziów